جذب ثروت با استفاده از قانون جذب و ارتعاش

شما در هر لحظه از زندگي خود بايد به فكر بالا بردن سطح ارتعاشتان باشيد، هر روز بايد بتوانيد يك درصد تغيير كنيد و آروم آروم سطح ارتعاشتان را بالا ببريد كه اگر چنين كاري را انجام دهيد بعد از گذشت دو سال مي توانيد ثروت رويايي را داشته باشيد و به آرامي در روابطه عاشقانه با همسرتان لذت ببريد و همواره بدون آنكه كار سخت و تاقت فرسايي انجام دهيد به راحتي پولسازي كنيد، به شما پيشنهاد مي كنم كه براي درك بهتر مباحث قانون جذب و ارتعاش به سايت محمد علي كوكائيان مراجعه كنيد، زيرا بزرگترين مرجع ايران است.

 

براي جذب ثروت و پول در زندگي خود، بايد به صورت آگاهانه از قانون جذب و زير شاخه هاي آن استفاده كنيد، ذهن انسان هميشه در حالت تفكر است هر تفكري باعث ايجاد احساس در انسان ميشود. احساسات نيز باعث افزايش يا كاهش ارتعاشات انرژي بدن ميشوند و هر انرژي ،مشابه خودش را جذب ميكند. اگر ذهن باعث شود بدن انرژي مثبتي از خود ساطع كند بديهي است كه تمام انرژي هايي كه جذب انسان و يا فرد جذب آن ميشود مثبت خواهند بود و برعكس.

در اين مقاله قصد داريم به شما راهكارها، و ابزارهايي را نشان خواهيم داد تا به كمك آن، سطح ارتعاش خود را بالا ببريد تا هر آنچه كه دوست داريد به زندگي خود جذب كنيد؛ براي جذب ثروت و پول بايد تكنيك هايي كه در ادامه به شما آموزش مي دهيم را به صورت كامل در زندگي خود پياده كنيد.

بيشتر بخوانيد:   همه چيز در مورد قانون جذب

 

جذب فوري ثروت با تكنيك هاي بالا بردن سطح ارتعاش

براي جذب ثروت، بايد ابتدا بتوانيد ارتعاش خود را به شكل انفجاري بالا ببريد، براي انجام اين كار نياز هست تا در مكاني آرام قرار بگيريد و بر روي احساستان سوار شويد كه براي انجام چنين كاري هم، بايد احساس شكر گزاري را در درون خودتان ايجاد كنيد، بايد با موزيكي آرام، روزهاي خوب زندگيتان را تجسم كنيد و حتما بايد به گونه تجسم را انجام دهيد كه گويي در زمان حال هستيد، اگر چنين كاري را به خوبي انجام دهيد، به مرور زمان به هر آنچه كه بخواهيد، مي رسيد، تنها كافيست كه در كار خود، مصمم باشيد.

تكنيك اول | قلكي مغناطيسي پول، براي خود بسازيد

مهمترين برداشتي كه در مورد قانون جذب در رابطه با پول صادق است چنين است: تفكر آگاهانه در مورد ثروت، پول را مانند آهنربا به خود جذب مي كند دقيقا مانند آهنربايي كه براده هاي آهن را، به خودش جذب مي كند؛  يكي از قدرتمند ترين تكنيك ها، براي جذب ثروت ، پول است يعني پول، پول مي آورد بنابراين خيلي مهم است كه شروع به انباشتن پول كنيد ( حتي اگر وضعيت مالي خوبي نداريد قطعا با چند سكه هم مي توانيد شروع كنيد ) البته تكنيك قدرتمند را به شما معرفي خواهيم كرد.

 

ابتدا بايد ظرفي شيشه اي را در جايي، كه در راس ديد شماست، قرار دهيد؛ سپس هربار كه به خانه مي آييد بايد كل پول هاي خردتان را ( كمتر از هزار تومان ) در درون ظرف بريزيد و مي توانيد هرماه يا دو ماه يك بار، آن را در فرمول اداره كردن پول ببريد، موردي كه در اين تكنيك مهم هستش اين است كه شما بايد ظرف قلكتان، حتما شيشه اي  و در راس ديد شما باشد، چون قرار است اين تكنيك احساسي خوب به شما منتقل كند تا سطح ارتعاشي شما را بالا ببرد و در نهايت بتوانيد پول بيشتري را جذب كنيد.

تكنيك دوم | براي خريد هر چيزي، بايد افكار مثبت و احساس خوب داشته باشيد

نكات بسيار مهمي در رابطه با خريدهايي، كه انسان ها روزانه انجام مي دهيم وجود دارد، اما هيچگاه به ما گفته نشده است!   قطعا هر خريدي كه انسان ها در زندگي خود انجام مي دهند براساس احساساتشان است، و اين واقعيت مهم را بايد درك كنيد كه بايد در مورد خريدهايتان حساسيت هاي لازم را داشته باشيد، يادتان باشد كه خريدهايي كه با احساس خوب انجام مي شوند منجر به خريد موفق خواهند شد!

اما شايد اين سوال برايتان پيش بيايد كه اين موضوع چه ارتباطي به جذب پول دارد؟  پاسخ كاملا واضح است كه پول جايي مي رود كه محبوب و مورد احترام باشد و هر چه احساس مثبت تري نسبت به پول داشته باشيد فرصت هاي بيشتري براي جذب پول براي شما فراهم خواهد شد، اگر شما نسبت به خريدهاي روزانه ي خودتان احساسي مثبت داشته باشيد در نتيجه اين موضوع باعث خريدهاي فوق العاده در زندگي شما خواهد شد و در نتيجه شما بخاطره خريد خوبي كه داشتيد شكرگذاري بيشتري مي كنيد و در نتيجه شكرگذاري بيشتر، باعث رفاه و آسايش بيشتر، در زندگي شما خواهد شد.

بيشتر بخوانيد:   كارآفريني چيست؟ كارآفريني يا شغل كارمندي

تكنيك سوم | بخشش ايجاد كنيد تا چندين برابر آن به زندگيتان بازگردد

يكي از قدرتمندترين تكنيك هاي جذب پول،‌ ايجاد بخشش است، هرگاه بخششي از طرف شما صورت مي گيرد، اطراف شما انرژي مغناطيسي پديدار مي شود و شما ارتعاشي از انرژي مثبت را به كائنات ارسال مي كنيد و مطئن باشيد اين انرژي مثبت به شما باز مي گردد.  براي انجام اين كار بايد هر ماه قبل از اينكه درآمد خود را خرج كنيد ۱۰ درصد آن را صرف امور خيري كنيد هرچقدر هم كه وضع مالي خوبي نداريد  اما اين كار را انجام دهيد تا در بازه ي زماني كوتاهي نتايج را شاهد باشيد.

تكنيك چهارم | در هر لحظه از زندگيتان، با سوالات متداول احساس خوب را تجربه كنيد

براي اولين بار،‌ شخصي به نام استرهيكس ( پايه گذار قانون جذب ) تكنيكي را در يكي از كتب خود، مطرح نمود كه اين تكنيك، يكي از قدرتمند ترين تكنيك ها براي تغيير احساسات شماست. هر موقع كه از اين روش استفاده مي كنيد در لحظه، احساس خوب را تجربه مي كنيد و اين موضوع را هم در نظر داشته باشيد كه فقط احساسات شما، مي تواند سطح ارتعاش شما را بالا ببرد، و ما مي خواهيم روش خانم استرهيكس را به شما معرفي كنيم تا در بازه ي زماني خيلي كوتاه از نتايج آن لذت ببريد؛ اما اين نكته را هم در نظر داشته باشيد كه براي جذب ثروت بايد افكار مثبت در مورد پول داشته باشيد.

موضوعي كه وجود دارد اين است:  اتفاق ناخوبي كه، اكثريت انسان ها با آن دست و پنجه نرم مي كنند اينگونه است كه بيشتر اوقات، افكار شما به سمت مواردي مي رود كه قطعا شما آن را دوست نداريد و تغيير افكار، كار راحتي نيست،  براي مثال:   شما قصد داريد تا در شركتي استخدام شويد‌ اما در مسير رسيدن به شركت، ذهن شما  مي خواهد از اتفاقي كه قرار است در آينده براي شما بيفتد، نكات غير مثبتي بوجود آورد و از همه مهم تر آن را بزرگ كند براي مثال: شما از خودتان مي پرسيد: نكنه مدير شركت مرا استخدام نكند؟   نكنه من با صحبت كردن با مدير، استرس پيدا كنم؟  يا نكنه اگر هم استخدام شدم بعد از مدتي مرا اخراج كنند؟

نكات جالبي كه در مورد سوالات ناشي از ذهنمان وجود دارد، اين است كه هيچكدام از اين سوالات، وجود خارجي ندارند و ما انسان ها با پيش داوري ها و قضاوت هاي نادرستي كه در مورد رويدادهاي زندگيمان داريم باعث بوجود آوردن اتفاقات ناخوب در زندگي خودمان مي شويم.

حالا مي خواهيم ابزاري قدرتمند به شما معرفي كنيم تا در لحظه، احساستان تغيير كند وبه سمت افكار مثبت قدم برداريد كل كاري كه  شما قرار است انجام دهيد اين است كه در مواقعي كه چنين سوالاتي در ذهنتان شكل مي گيرد بايد برعكس آن را در ذهن خودتان بپرسيد!  براي مثال: نكنه مدير شركت برخورد خوبي با من داشته باشد؟ نكنه من در شركت بتوانم دوستان خوبي پيدا كنم؟ يا نكنه من بتوانم در شركت درآمدزايي خوبي داشته باشم؟ به همين راحتي ……….

حرف آخر

به كمك قانون جذب مي توانيد خيلي خيلي راحت به اهداف خود دسترسي پيدا كنيد البته كه بايد اثر مركب را به خوبي در زندگي خود پياده سازي كنيد و به صورت پيوسته و با اراده ي قوي به سوي اهداف خود حركت كنيد! اگر ميخواهيد قانون جذب و ثروت آفريني را در زندگي خود به خوبي پياده سازي كنيد، بايد سعي كنيد كه هر روز يه خورده احساستان بهتر شود كه اگر چنين كاري را به خوبي انجام دهيد به راحتي مي توانيد ثروت آفريني كنيد ، سعي كنيد از مسيري كه داخلش هستيد لذت ببريد و از اهداف خود دلسرد نشويد

 

نوشته شده توسط محمد علي كوكائيان | ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰:۳۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |