آموزش طراحي سايت با وردپرس

اگر كمي در سطح وب جستجو كرده باشيد، حتما به مطالبي در رابطه با آموزش طراحي سايت با وردپرس برخورد كرده ايد، يكي از دلايلي كه باعث شد تا اين مقاله را بنويسم، اين بود كه در سطح اينترنت اطلاعات درستي در رابطه با وردپرس منتشر نشده است، به همين خاطر مقاله اي با ويدئوهاي متعدد در رابطه با آموزش طراحي سايت با وردپرس منتشر كردم تا مفاهيم اوليه به راحتي برايتان جا بيفتد، ابتدا شما براي آموزش ساخت سايت فروشگاهي با وردپرس بايد با ماهيت اين نوع cms  آشنا شويد، پس به شما همراهان سايت طراحي مدرن پيشنهاد مي كنم كه براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي خود، تا پايان اين مقاله، با ما همراه باشيد.


آموزش رايگان طراحي قالب با وردپرس

آموزش رايگان طراحي قالب با وردپرس

در اين مقاله به دو روش مختلف، به صورت كاملا عملي، وردپرس را براي شما نصب مي كنيم، تا با ساده بودن سيستم وردپرس آشنا شويد، در نظر داشته باشيد كه در آموزش طراحي سايت با وردپرس، افراد زيادي از طرفداران سرسخت وردپرس هستند، و البته كه دليل محبوبيت بيش از حد وردپرس، ساده بودن آن است، زيرا ابزارهاي بسيار قوي تري نسبت به وردپرس وجود دارد كه به دليل پيچيدگي بيش از حد، از آن استفاده نمي شود!


اگر بتوانيد به مدت تنها دو هفته خيلي خوب خودتان را با وردپرس درگير كنيد، به راحتي مي توانيد يك كار در منزل پولسازي را براي خودتان راه اندازي كنيد! زيرا شما بعد از مدتي مي توانيد هر نوع وب سايتي ( فروشگاهي، شركتي و خبري ) را براي خودتان ايجاد كنيد و از آن كسب درآمد كنيد، البته اگر بخواهيد يك وب سايتي را با امكانات پيچيده طراحي كنيد، قطعا با وردپرس امكان پذير نيست، اما اگر طراحي سايت خود را به برنامه نويسان ماهر بسپاريد، آنها مي توانند طراحي پيچيده ي قالب شما را بر روي وردپرس پياده سازي كنند.


وردپرس چيست

وردپرس كه به آن cms  مي گويند، مخفف سه كلمه ي  content management system مي باشد، شما با استفاده از وردپرس مي توانيد به راحتي وب سايت خود را مديريت كنيد و صفحات مختلف سايت خود را آنگونه كه مي خواهيد ويرايش كنيد.  وردپرس يك سيستم مديريت محتواي كاملا رايگان است كه براي اضافه كردن عكس، نوشته، ويدئو بر روي سايت به كار مي رود.


بيشتر بخوانيد:   آموزش طراحي سايت حرفه اي


چرا هر وب مستري بايد آموزش طراحي سايت با وردپرس را مهمترين هدف خود قرار دهد؟

پاسخ اين سوال كاملا واضح است، شما نبايد براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي، زمان خود را صرف ايجاد يك سايتي كنيد كه در ۲ ساعت هم مي توان آن را به راحتي پياده سازي كرد. به نظر من، مهمترين موضوعي كه بايد براي ساخت تجارت آنلاين خود، به آن اهميت دهيد، توليد محتوا است، شما با توليد محتوا ، مي توانيد براي سايت خود، مقدار قابل توجهي بازديد كننده ايجاد كنيد و با روزانه ۳ ساعت كار، بازاريابي و فروش خود را آغاز كنيد.

 

نحوه ساخت و پياده سازي يك سايت به قدري ساده است كه هر كسي به راحتي مي تواند از عهده ي طراحي سايت با وردپرس برآيد، پنل كاربري ساده و رابطه كاربري خوب اين cms باعث شده است، تا خودش را تا حد زيادي از  cms هاي رايگان ديگر جدا كند و موضوع مهم ديگر، اين است كه اين سي ام اس با php برنامه نويسي شده است و هر امكاني كه بخواهيد به آن اضافه كنيد، تمام كدهاي آن از قبل، توسط افراد ديگر نوشته شده است، زيرا وردپرس محبوب ترين سيستم مديريت محتواي جهان است.


بيشتر بخوانيد:   كسب درآمد از اينترنت با ۷ راه پولساز و بدون سرمايه


چرا طراحي سايت با وردپرس

رابطه كاربري ساده و دوست داشتني وردپرس

وردپرس در اواخر سال ۲۰۱۸ تغييرات بسيار زيادي را در بخش مديريتي وردپرس ايجاد كرده است و اين موضوع هم يكي از دلايل محبوبيت وردپرس است كه همواره افراد زيادي بر روي اين cms قدرتمند كار مي كنند تامشكلات آن را برطرف كنند و رابطه ي كاربري خوبي را ايجاد كنند.


مهمترين دليل محبوبيت وردپرس، رابطه كاربري بسيار ساده و در عين حال، كاربردي است كه در اختيار كاربران خودش قرار مي دهد، سيستم مديريت محتواي وردپرس به صورت واكنش گرا برنامه نويسي شده است، به گونه اي كه شما مي توانيد، آن را در دستگاه هاي مختلف( لپ تاپ، تبلت و موبايل ) به خوبي مشاهده كنيد.


پياده سازي وردپرس با php

Php محبوب ترين زبان برنامه نويسي جهان است و با توجه به اينكه ۸۳ درصد از وب سايت هاي جهان، هسته ي سايت خودشان را با زبان برنامه نويسي php نوشته اند، بنابراين به راحتي مي توان به اين موضوع مهم پي برد كه وردپرس از قدرت بسيار زيادي برخوردار است و طبق آمار سايتw3techs  ، ۲۵ درصد وب سايت هاي جهان با وردپرس طراحي شده اند، پس در هنگام آموزش طراحي سايت با وردپرس، به اين موضوع مهم توجه داشته باشيد كه وردپرس بسيار انعطاف پذير است و به راحتي مي توانيد با آن كسب و كار پر رونقي را راه اندازي كنيد.


چگونه وردپرس محبوب ترين cms جهان شد؟

اگر در هر حوزه اي كمي مطالعه داشته باشيد، به وضوح متوجه مي شويد كه افراد جامعه به دنبال سيستم هاي خيلي پيچيده نيستند، مردم به دنبال سيستمي هستند كه در كمترين زمان ممكن، بيشترين بازخورد را داشته باشد و از همه مهمتر اينكه آنها با طراحي سايت با وردپرس از هزينه هاي چند ده ميليوني cms هاي اختصاصي جلوگيري مي كنند، در ابتدا وردپرس فقط براي كسب و كار هاي كوچك ساخته شده بود، اما امروزه سايت هاي بسيار بزرگ ايران هم، كه درآمد هاي ميلياردي را تجربه مي كنند، از وردپرس استفاده مي كنند!


آموزش طراحي سايت با وردپرس با استفاده از دايركت ادمين

آموزش طراحي سايت با وردپرس با استفاده از دايركت ادمين

شما در ابتدا براي طراحي سايت با وردپرس ، نياز داريد تا وردپرس خود را بر روي هاست نصب كنيد، دايركت ادمين هم بخش مديريتي هاست شما نام دارد و شما با استفاده از آن، مي توانيد وردپرس خود را نصب و هاست خود را مديريت كنيد. البته كه دو نوع سيستم مديريتي هاست وجود دارد كه يكي سي پنل نام دارد و ديگري دايركت ادمين. در اين بخش قصد داريم تا نحوه ي مديريت هاست دايركت ادمين را به شما توضيح دهيم و سي پنل را در بخش بعدي توضيح خواهيم داد، براي تهيه ي هاست مناسب، به صفحه ي زير مراجعه نمائيد تا به صورت كامل در يك ويدئو آموزشي، نحوه ي خريد هاست و دامنه را براي شما عزيزان توضيح دهيم.


بيشتر بخوانيد:   كسب و كار اينترنتي با انتخاب هاست و دامنه ي مناسبآموزش طراحي سايت با وردپرس با استفاده از سي پنل

آموزش طراحي سايت با وردپرس با استفاده از سي پنل

اين موضوع مهم را در نظر داشته با شيد كه سي پنل هيچ فرقي با دايركت ادمين ندارد، هر دو سيستم مديريت هاست هستند و تماميه امكانات آنها يكسان است و هر كدام از اين ويدئوها كه براي شما كاربردي تر است را مي توانيد تماشا و پياده سازي كنيد.


بيشتر بخوانيد:   راه اندازي كسب و كار اينترنتي با تكنيك هاي سال ۲۰۱۹


 


سي پنل كمي قديم تر از دايركت ادمين است، اما رابطه كاربري بهتري نسبت به دايركت ادمين دارد و شما دوست عزيز با استفاده از ويدئو زير، مي توانيد وردپرس خود را نصب كنيد و پس از آن به طراحي سايت با وردپرس بپردازيد.مديريت سايت وردپرس رايگان

براي كسب درآمد از اينترنت بايد بتوانيد، بخش هاي مختلف سايت خود را به خوبي مديريت كنيد، به دليل اينكه مبحث اين بخش از آموزش بسيار گسترده مي باشد و سوالات بسيار زيادي در ذهن شما شكل ميگيرد، به شما عزيزان پيشنهاد مي كنم كه در دوره ي آموزشي ساخت تجارت آنلاين شركت كنيد، زيرا در چهار ساعت ويدئوي آموزشي به صورت كامل، نحوه ساخت وب سايت را براي شما عزيزان توضيح داديم.


حرف آخر

آموزش طراحي سايت با وردپرس خيلي لذت بخش است، زيرا شما باساده ترين ترفندهاي ممكن، سايتي را به راحتي طراحي مي كنيد و سپس از آن كسب درآمد مي كنيد، اگر به دنبال آن هستيد كه به صورت حرفه اي  و با كمترين هزينه ي ممكن، سايتي را طراحي كنيد و خودتان را از وردپرس كارهاي ديگر جدا كنيد مي توانيد با پشتيباني طراحي مدرن در تماس باشيد، زيرا ترفندها و تكنيك هاي بسيار زيادي وجود دارد كه شما از آن بي خبر هستيد و همان تكنيك ها مي تواند تجارت شما را متحول كند.

نوشته شده توسط محمد علي كوكائيان | ۲۶ دى ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۴:۵۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |