طراحي وب سايت

جربه چندين ساله ما در شركت طراحي سايت حرفه اي نشان داده است، اكثر مشتريان نيازهاي مشتركي دارند، به همين دليل ما با بررسي و شناسايي نيازهاي آنها بسته هاي پيشنهادي طراحي سايت تهران را آماده كرده ايم تا فارغ از هر دغدغه فني، بسته مورد نيازشان را انتخاب نمايند.

شما مي توانيد با خيال راحت نمونه سايت حرفه اي خود را به تيم فني طراحي مدرن واگذار كنيد، تيم تخصصي طراحي مدرن ، با داشتن تخصص و سال ها تجربه، در خصوص جديدترين و استاندارترين متدهاي روز دنيا، شما را در امر ( طراحي سايت فوق حرفه اي ) كمك خواهد كرد. تيم تخصصي طراحي مدرن، از اينكه طراحي حرفه اي سايت خود را مي سپاريد، بسيار خرسند خواهد شد. تجربه چندي ساله ي ما و نمونه كارهايي كه در اين مدت ايجاد كرديم، اطميناني است براي شما، تا طراحي سايت حرفه اي خود را به ما بسپاريد و از نتايج آن شگفت زده شويد، نوع طراحي سايت شما، با توجه به نوع نياز و بودجه ي شما، بررسي، و انجام مي شود.

بررسي قيمت طراحي سايت حرفه اي
به طور طبيعي قيمت مشخصي را نمي توان براي همه ي سايت ها، در نظر گرفت، زيرا هر سايتي از نظر امكانات و ساختار، مي تواند با ساير سايت ها تفاوت عمده اي داشته باشد، براي مثال قيمت طراحي وب سايت فروشگاهي با ساير وب سايت ها تفاوت دارد، چون سايت هاي فروشگاهي ، امكاناتي دارند كه در سايت هاي شركتي و خبري وجود ندارد، بنابراين شركت طراحي سايت حرفه اي طراحي مدرن با در نظر گرفتن امكانات مورد نظر مشتريان خودش، بهترين خدمات موجود را به كاربران خودش ارائه مي دهد.

check_circleچرا تيم تخصصي طراحي مدرن؟
شما مي توانيد ميزات توانايي و تخصص تيم طراحي مدرن را با طراحي صفحه ي نخست وب سايتتان ببينيد، ما اين كار را به صورت رايگان براي شما انجام دهيم.
بعد از تحويل سايت، شما مي توانيد از خدمات پشتيباني 3 ماه ي تيم ما استفاده كنيد.
سايت شما را بر اساس استاندارد هاي سئو طراحي و پياده سازي مي كنيم.
سايت شما، با استفاده از جديدترين متد هاي برنامه نويسي، انجام مي شود كه همين موضوع، باعث امنيت بيشتر سايت شما در مقابل هكرها خواهد شد.
شما مي توانيد از فرم درخواستي كه در انتهاي همين صفحه وجود دارد، از يك جلسه، مشاوره رايگان ما بهره مند شويد
assignmentچه امكانات ويژه اي به سايت شما اضافه مي شود؟remove
روند توسعه سايت خود را در پروسه اجرا بصورت آنلاين مشاهده كرده و همه قسمت هاي آن را قبل از تحويل تست ميكنيد.
dashboard قابل ارتقاء
در آينده اگر نياز به تغيير و يا ارتقاي سايت خود داشته باشيد به سادگي مي‌توانيد نوع كاربري سايت (به طور مثال از شركتي به فروشگاهي) را تغيير دهيد.
done_allسرعت بسيار بالا
حجم كدهاي استفاده شده در طراحي‌هاي اختصاصي بسيار كمتر از سايت سازها مي‌باشد. اينكار سرعت سايت شما را بسيار افزايش خواهد داد.
doneپنل كاربري ساده
در طراحي اختصاصي، آيتم هاي پنل مديريت مخصوص شما طراحي مي‌شود. بنابراين تمام بخش هاي سايت را به راحتي و بدون دانش خاصي مي‌توانيد تغيير دهيد.
trending_upبهينه سازي شده براي گوگل(سئو)
تمامي سايت ها در همان ابتداي برنامه نويسي براي موتورهاي جستجوي گوگل و بينگ بهينه سازي شده و پس از اتمام پروژه در گوگل ثبت مي‌شوند.
lockامنيت بالا
كدهاي سايت سازهايي همانند joomla و... همگي به صورت آزاد قابل دسترسي هستند در نتيجه آمار هك شدن اين سايت ها از طريق پلاگين‌ها به سادگي امكان پذير است.
lockقالب هاي زيبا
تمامي قالب‌هاي شركت پارسايا به صورت اختصاصي و ريسپانسيو طراحي مي شوند و سازگار با موبايل و تبلت مي‌باشند.
headset_mic روش هاي پشتيباني و پاسخگويي به سوالاتremove
timelapse مدت زمان پشتيباني وب سايت شما چقدر خواهد بود ؟
تيم تخصصي طراحي مدرن با سالها تجربه در زمينه طراحي سايت، پياده سازي راه كارهاي مبتني بر وب و مديريت وب سايت ها و كسب و كارهاي آنلاين، شمارا از ابتداي راه ياري نموده و بعد از پياده‌سازي كامل وب‌سايت شما نيز مي‌تواند تا مرحله بهره‌برداري و سودآوري از وب‌سايت تان نيز در كنار شما باشد.
پشتيباني ويژه و پاسخگويي به سوالات تا 3 ماه پس از اتمام طراحي سايت شما نيز برقرار خواهد بود
ارتباط ما با مشتريان هميشه يكي از مهم‌ترين اهداف شركت بوده است و در كليه مراحل كار و پيشرفت پروژه در كنار شما هستيم.
headset_mic پشتيباني سريع، پاسخگويي دقيق، از روش هاي مختلف
:: پشتيباني مشتريان ما، بعد از انجام پروژه، روش هاي مختلفي براي پاسخگويي به سوالات و رفع مشكلات كاربران در نظر گرفته شده است تا اين عزيزان به سرعت و به راحتي سوالات خود را به دست برنامه نويس رسانده و پاسخ بگيرند.
:: روش هاي پشتيباني زير براي مشتريان ما، در نظر گرفته شده است :

ارسال تيكت در سامانه پشتيباني فني وب سايت
ارسال پيام به تلگرام برنامه نويس سايت شما
برقراري تماس تلفني، با برنامه نويس سايت خود

نوشته شده توسط محمد علي كوكائيان | ۲۱ دى ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۳:۲۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |