هنر نصب انواع آيفون تصويري در ايران

در سيستم هاي كدينگ كوكوم و كوماكس، ديگر همانند آيفون تصويري سيماران نياز به ديكودر نمي باشد كه به ازاي هر چهار واحد يك ديكودر استفاده ميشود . طريقه كد دهي و شماره واحدها بدين صورت است كه مي توان هر ديكودر را به پنل نصب نموده و ديكودر را روي برنامه ريز تعريف كرد و شماره واحد ها را بر روي ديكودر ست نمود.

كدينگ كوماكس

در سيستم هاي آيفون تصويري كدينگ كوماكس طريقه كد دهي از طريق پنل مي باشد كه با وارد شدن به برنامه پنل و شماره گذاري مي توان شماره هر واحد را تعريف نموده و در برخي از موارد مي توان از داخل واحد نيز اين عمل را انجام داد و براي راه اندازي اين سيستم علاوه بر پنل و مانيتور نياز به توزيع كننده مي باشد .

قابل ذكر است كه در سيستم آيفون تصويري  كدينگ كوكوم و كوماكس با ديپ سوئيچ هايي كه بر روي گوشي آن ها تعبيه شده است ، شماره واحد آن واحد را، تعريف كند و يا از داخل منوي گوشي كد  واحد مربوطه را وارد ميكنيم.

 

شركت كوكوم هوم تنها نماينده ي رسمي شركت كوكوم كره مي باشد كه به صورت انحصاري در اين ضمينه فعاليت مي كند و تنها شركتي است كه به تعميرات و نصب آيفون تصويري كوكوم را انجام مي دهد.

براي تبديل آيفون هاي تصويري سياه و سفيد خود به رنگي نياز به صرف هزينه هاي بالا جهت تعويض سيم كشي و كابل هاي قديمي نيست و با همان كابل هاي قديمي (در صورت سالم بودن) مي توان اين تغيير را انجام داد. همچنين لازم به ذكر است كه براي تغيير آيفون تصويري سياه و سفيد به رنگي لازم نيست تا تمام واحد هاي يك مجتمع دستگاه هاي خود را تعويض نمايند.

 براي اين كار لازم است تا پنل نصب شده در كنار درب ورودي تعويض شود و در برخي موارد نيز با تعويض دوربين و تلق اين تبديل صورت مي پذيرد. پس از اين تبديل هر واحد كه نياز به آيفون تصويري رنگي داشته باشد اين دستگاه را خريداري و نصب مي نمايد بدون اينكه ساير واحد ها دچار مشكل شوند.

 

براي راه اندازي آيفون تصويري كوكوم تنها كافيست كه از مجرب ترين شركت هاي ايران كمك بگيريد، زيرا اگر نتوانيد به بهترين شركت هاي بزرگ ايران مراجعه كنيد در ادامه دچار مشكل خواهيد شد و تمام زحمت هاي شما به هدر خواهد رفت، بنابر اين چشم و گوش خود را باز كنيد و انواع نصب آيفون هاي تصويري و ..... را به شركت هاي انحصاري كوكوم بسپاريد.

نوشته شده توسط محمد علي كوكائيان | ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۰:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |