كسب درآمد از اينترنت با فاكتورهاي 2019

در اين مقاله به تكنيك هاي كسب درآمد از اينترنت خواهيم پرداخت كه در هيچ كجاي دنيا آن را نشنيده ايد! و اگر انسان پرانرژي و اميدوار به زندگي باشيد مي توانيد با قدرت اين تكنيك ها را پياده سازي كنيد و از آن بهرمند شويد.كسب درآمد از اينترنت در منزل زماني امكان پذير است كه شما بتوانيد به خوبي با تكنولوژي روز دنيا آشنا شويد كه اگر چنين كاري را انجام ندهيد بايد مانند 95 درصد مردم جامعه بدبختي را تجربه كنيد، من هم نظرم با آقاي وارن بافت يكي هست، به نظرم ما بايد به دنبال راهي باشيم كه زماني كه كه در حال خوابيدن هستيم به راحتي پول سازي كنيم! كسب درآمد اينترنتي كار بسيار آساني است اگر از افراد با تجربه براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي خود استفاده كنيم.

 ۱- سعي كنيد نياز جامعه ي خود رابرطرف كنيد.

براي برطرف كردن نياز جامعه بايد در ابتدا نياز خود را به خوبي برطرف كنيد، همه كار آفرينان و اساتيد قانون جذب مي گويند كه در ابتدا بايد نياز افراد جامعه را برطرف كنيد تا ثروتمند شويد، اما اين موضوع يك دروغ بزرگ است! تا شما نتوانيد نياز خودتان را برطرف كنيد، نياز افراد ديگر را هم نمي توانيد برطرف كنيد. شما اين موضوع كمي چالشي باشد اما اين موضوع كاملا صحت دارد، اگر بخواهم براي شما مثالي بزنم، مانند افرادي مي ماند كه كلاس هاي ثروت برگزار مي كنند اما خودشان، به شدت درگير مسائل مالي هستند، بنابراين تا شما به موفقيت نرسيد، نمي توانيد ديگران را موفق كنيد.


اگر محصولي كه توليد كردم به فروش نرسيد چه كار كنم؟

استراتژي توليد و فروش محصولات شما، بايد به گونه اي باشد كه اگر هم شكست خورديد و نتوانستيد محصولي را بفروشيد، دچار ورشكستگي مالي نشويد. در حوزه ي كسب درآمد از اينترنت، بايد به موضوع مهمي توجه داشته باشيد كه بايد ميزان ريسك خود را به حداقل برسانيد، زيرا هميشه كسب و كار اينترنتي يكي از كم هزينه ترين راه ها، براي پولسازي بوده است و شما نبايد بدون برنامه ريزي و استراتژي، هزينه هاي خيلي زياد را براي توليد محصولات و تبليغات آن صرف كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد علي كوكائيان | ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۵:۴۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |