آموزش طراحي سايت با وردپرس

اگر كمي در سطح وب جستجو كرده باشيد، حتما به مطالبي در رابطه با آموزش طراحي سايت با وردپرس برخورد كرده ايد، يكي از دلايلي كه باعث شد تا اين مقاله را بنويسم، اين بود كه در سطح اينترنت اطلاعات درستي در رابطه با وردپرس منتشر نشده است، به همين خاطر مقاله اي با ويدئوهاي متعدد در رابطه با آموزش طراحي سايت با وردپرس منتشر كردم تا مفاهيم اوليه به راحتي برايتان جا بيفتد، ابتدا شما براي آموزش ساخت سايت فروشگاهي با وردپرس بايد با ماهيت اين نوع cms  آشنا شويد، پس به شما همراهان سايت طراحي مدرن پيشنهاد مي كنم كه براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي خود، تا پايان اين مقاله، با ما همراه باشيد.


آموزش رايگان طراحي قالب با وردپرس

آموزش رايگان طراحي قالب با وردپرس

در اين مقاله به دو روش مختلف، به صورت كاملا عملي، وردپرس را براي شما نصب مي كنيم، تا با ساده بودن سيستم وردپرس آشنا شويد، در نظر داشته باشيد كه در آموزش طراحي سايت با وردپرس، افراد زيادي از طرفداران سرسخت وردپرس هستند، و البته كه دليل محبوبيت بيش از حد وردپرس، ساده بودن آن است، زيرا ابزارهاي بسيار قوي تري نسبت به وردپرس وجود دارد كه به دليل پيچيدگي بيش از حد، از آن استفاده نمي شود!ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد علي كوكائيان | ۲۶ دى ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۴:۵۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

طراحي وب سايت

شركت طراحي مدرن با دارا بودن تيم طراحي سايت حرفه اي وردپرس در آستانه خدمت رساني به انواع مدل هاي كسب و كار اينترنتي در ايران است،  تيم تخصصي طراحي مدرن براي تمامي كسب و كارهاي بزرگ و نوپا براي كاربران خود، تجربه يك حس خوب از طراحي وب سايت تا پشتيباني را تداعي مي كند، طراحي وب سايت حرفه اي شما طبق استاندارهاي w3schools انجام مي شود،  ما اطمينان داريم طراحي هاي جديد ما، شما را شگفت زده خواهد كرد. قبل  از امضا قرارداد، ما براي شما يك دموي رايگان از وبسايت جديدتان طراحي ميكنيم. اگر سبك  برنامه نويسي و طراحي ما را دوست داشتيد،  ما مي توانيم براي همكاري با يكديگر قدم برداريم.

طراحي سايت حرفه اي چيست؟
سالهاست كه كسب درآمد اينترنتي همواره يكي از بهترين روش ها، براي درآمدزايي است. تفاوتي نمي كند چه نوع وب سايتي لازم داريد، اگر به طراحي سايت فوق حرفه اي با امكانات خاص نياز داريد، ما در شركت طراحي مدرن ، به كمك دانش و تجربه چندين ساله متخصصانه خود در عرصه ي وب، مي توانيم طراحي حرفه اي سايت و توسعه آن را براي شما انجام دهيم و يا  اگر خودتان مي خواهيد مباحث را دنبال نمائيد، مي توانيد كسب و كار اينترنتي خود را با آموزش هاي طراحي مدرن دنبال كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد علي كوكائيان | ۲۱ دى ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۳:۲۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |